Novinky -  aktuality -  informace

 

Březen - termín pro doplnění skladu se blíží.....

- standardní činnost v jarních měsících, která se každým rokem opakuje - doplnění zásob novými ročníky se nezadržitelně blíží. Již nyní se můžete těšit na opravdu skvělá bílá vína ročníku 2018. V první fázi půjde o piemontské skvosty a stálice - Gavi di Gavi, Piemonte Chardonnay, Langhe Arneis. Ve druhé vlně unikátní bílá vína z lokality Süd Tirol - Jižního Tyrolska zastoupená Pinot grigio, Sauvignon, Riesling, Gewürztraminer, Pinot Bianco a doplněk špičkové růžové víno Merlot Rose.

- na originální víno I Frati 2018 z oblasti Lugana si musíme ještě počkat, neboť se v této chvíli ještě školí na vlastních kvasinkách a hotové k nalahvování bude  až v průběhu dubna 2019. Společně s ním bude k dispozici další špičkové růžové víno Rosa dei Frati 2018.

- jenom připomínám milovníkům červeného mimořádného vína zhotoveného z odrůdy Nebbiolo v horských podmínkách údolí Valtellina, že zejména Grumello Riserva a Signorie se nemohou dočkat, až je ochutnáte. Pro příznivce mohutných vín s vyšším alkoholem  je stále k dispozici exklusivní nabídka - Sforzato Messere a Sforzato Nera

OTTIMI VINI - adresa: Gagarinova 761, Liberec 460 07, tel: +420 602 185 189, e-mail: info@ottimivini.cz